Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Njihuni me Ekipin e Forumit

Go down

Njihuni me Ekipin e Forumit  Empty Njihuni me Ekipin e Forumit

Post by Mati on Tue Sep 30, 2014 3:22 am

Lista e anëtarëve të ekipit dhe stafit të komunitetit.

Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  2q1gxlz
Gradë:Administrator
Roli:Këta njerëz kanë fuqi administrative në forume së bashku me aftësinë për të moderuar të gjitha seksionet e forumit . Ata dallohen me emrin e tyre të portokalli dhe gradë poshtë emrin e tyre që thotë se "Administrator".
MP:Doktor Ramazan
MP:Mati
________________________________________________________


Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  Atuczt
Gradë:Menaxher
Roli:Puna e tyre kryesore është për të moderuar forumin dhe të ofrojë mbështetje kur është e nevojshme. Çdo anëtar i stafit ka një rol të ndryshëm të tilla si resets fjalëkalim, dhe ose të udhëhequr një ekip. Këta anëtarë të stafit të siguruar çdo gjë është në rregull.
MP:Vjen...
MP:Vjen...
________________________________________________________


Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  70cbao
Gradë:Moderator
Roli:Këta njerëz kanë aftësinë për të moderuar të gjitha seksionet e forumit përveç seksionin e tyre të caktuar. Ata dallohen nga përdoruesit normale me gradën më poshtë emrin e tyre që thotë se "Moderator".
MP:Vjen...
MP:Vjen...
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum