Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Go down

Solved Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* on Thu Oct 09, 2014 11:07 pm

Si jeni,

Si mund te hiq "[ ]" pi grupet ke legendja? Kam degjuar se ka nje kodim per ta hiq kllapa [ ]

Faleminderit


Last edited by *Albion* on Sat Oct 11, 2014 9:56 am; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Mati on Fri Oct 10, 2014 9:44 am

Përshëndetje çfarë forum version përdorni ju?

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* on Fri Oct 10, 2014 11:41 am

Invision

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Doktor Ramazan on Fri Oct 10, 2014 1:49 pm

Përshëndetje,

Më dukët se ska një kodim për at gjër, veç për phpBB2 dhe phpBB3
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Mati on Fri Oct 10, 2014 5:48 pm

Po punoj ne nje jQuery kode per kte.

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* on Sat Oct 11, 2014 9:56 am

Mire mire. Faleminderit.

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Doktor Ramazan on Sat Oct 11, 2014 3:18 pm

Si mund të hiq "[ ]" pi grupët Gtk-apply Problemi zgjidhur dhe e mbyllur.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum