Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Go down

Solved Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Post by *Albion* on Fri Sep 19, 2014 2:01 pm

Tungjatjeta,

Si ta punoj një sisteme për reputacioni ne forum tem?

Falëminderit shumë.


Last edited by *Albion* on Fri Sep 19, 2014 6:14 pm; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Post by Doktor Ramazan on Fri Sep 19, 2014 4:07 pm

Miredita Albion,

Shko ke Paneli I Administrimit => Modul => Points and Reputation => Reputation
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Post by *Albion* on Fri Sep 19, 2014 6:14 pm

Shumë faleminderit, kësaj metoda punon. Temë zgjidhur. Smile

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Post by Doktor Ramazan on Fri Sep 19, 2014 6:41 pm

Tema zgjidhur dhe arkivuar.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si ta punoj një sisteme për reputacioni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum