Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.


Krijo Një Forum
Search
 
 

Display results as :
 

 


Rechercher Advanced Search

Log in

I forgot my password
 
 
Or
 
Latest topics
» Gramatik, Drejtshkrim, dhe Përkthimët të gabuar.
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyMon Jun 15, 2015 5:26 pm by The Globetrotter

» Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyTue Jan 06, 2015 7:52 pm by Doktor Ramazan

» [Opsioni të Re] Hashtag # në forumët tuaj
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyWed Dec 31, 2014 4:40 pm by Doktor Ramazan

» Votoni për Forumotion!
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyWed Dec 31, 2014 1:46 pm by Doktor Ramazan

» Problemët me fjalkalimët
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptySat Nov 29, 2014 9:25 pm by Doktor Ramazan

» Rezerve nuk punon
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyMon Nov 24, 2014 1:52 pm by Mati

» Titullet e vixhet
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyWed Nov 05, 2014 3:09 pm by Doktor Ramazan

» Si të dekoroj tekstin moderatori
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptySat Nov 01, 2014 12:48 pm by Doktor Ramazan

» Si te kriju nje vixhet
Forumi Falas: Mbështetje e Forum - Portal EmptyWed Oct 22, 2014 12:14 am by Doktor Ramazan

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 41 on Wed Apr 17, 2019 1:51 am
[Opsioni të Re] Hashtag # në forumët tuaj

Wed Dec 31, 2014 4:40 pm by Doktor Ramazan


[Opsioni të Re] Hashtag në forumët tuaj

Anëtar të Dashur,

Forumotion ka kriju një "hashtag" sistem për krejt forumët.

1- Cka është qëllimi i hashtagz?

Hashtagi ju ndihmon të gjeni tema me at hashtag. Simboli e një hashtag është #

Për shembull: #ForumAktiv #Mbështetje

2- Si punojn në forumin tuaj?

Shtoj Ke paneli i administrimit

Nga paneli administrativ, ju mund të …


[ Full reading ]

Comments: 0

Votoni për Forumotion!

Wed Dec 31, 2014 1:46 pm by Doktor Ramazan


Votoni për Forumotion

Anëtarët të dashur,

Forumotion është në "Best Forum Software of 2014 competition" (Programi e Forumit më i mirë e 2014 konkurrencë).

Nëse ju mendoni se Forumotion meriton për të fituar titullin e Best Hosted Service 2014, dhe votoni për Forumotion. Wink

Votoni për Forumotion këtu!

Votimin është e lehtë, regjistrimin nuk është me domos. Vetëm kliko …


[ Full reading ]

Comments: 0

Ndryshimi i Datacenter

Tue Sep 30, 2014 8:14 am by Doktor Ramazan


Ndryshimi e DataCenter

Anëtarët të dashur e ForumAktiv,


Në mënyrë që të kryejnë shërbimin tonë dhe për të pasur forume më të qëndrueshme, ne kemi vendosur për të ndryshuar datacenter tonë. Paralelisht me ndryshimin Datacenter, ne gjithashtu do të zëvendësojë disa servera të vjetra për, serverat e reja më të fuqishme.


Studimet teknike tashmë janë të gjatë. Pra, …


[ Full reading ]

Comments: 0

Një Sistemi i Pagesave për kartën e Kreditës të ri

Thu Sep 18, 2014 1:53 pm by Doktor Ramazan


Një Sistemi i Pagesave për kartën e Kreditës të ri

Anëtar të Dashur,

Ne kohët të fundit, kemi pasur një problem technicial me Paypal. Teknikët të Forumotion kanë punuar në një metodë të ndryshme të pagesës. Tani/Tash, ju do të jetë në gjendje për të blerë kreditë nëpërmjet Hipay.

Faleminderit për mirëkuptimin

Me Respekt,
Doktor Ramazan[ Full reading ]

Comments: 0

Çaktivizimi Paypal

Sun Sep 14, 2014 12:05 pm by Doktor Ramazan


LajmërimAnëtar të dashur,

Forumotion ka një problem e teknikës me Paypal. Në vend qe ta ndrejqin ma shpejt dhe për të hequr çështjet e transaksionit, Paypal të mbëshilët për një jave.

Kompanijës e Forumotion thotë se ata janë tu fal për çdo vështirësi që mund të ketë shkaktuar. Falëminderit për mirëkuptimin.

Në vend kur e ke një problem me transaksionit, …


[ Full reading ]

Comments: 0