Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Current date/time is Tue Jan 25, 2022 4:57 pm


Mirë se vini në këtë forum
 • Kategoria Mbështetje

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Problemet të Lidhjes


  Problemet të LidhjesForumi i ngadalshëm? Keni haru fjalëkalimin? Forum treguar të bardhë apo të mirëmbajtjes faqe? Ky është vendi për të gjitha problemet tuaja të lidhjes ose pyetje.
  1 Topics
  4 Posts
  Kategoria Mbështetje 6-55Rezerve nuk puno...
  Mon Nov 24, 2014 1:52 pm
  Mati View latest post
 • Problemet të Shkrimës (Kodim)


  Problemet të Shkrimës (Kodim)Ky është vendi për të kërkuar mbështetje në çështjen e CSS, HTML, JavaScript, jQuery apo ndonjë gjuhë tjetër për kodim.
  2 Topics
  11 Posts
  Kategoria Mbështetje 1-49Si te kriju nje ...
  Wed Oct 22, 2014 12:14 am
  Doktor Ramazan View latest post
 • Problemet të Paneli i Administrimit, Kreditës, dhe Emri Vebsitës


  Problemet të Paneli i Administrimit, Kreditës, dhe Emri VebsitësKy është vendi për të bërë pyetje në lidhje me opsionet tuaja në panelin e administrimit.
  2 Topics
  8 Posts
  Kategoria Mbështetje 6-55Galeri? Ku është...
  Mon Sep 29, 2014 3:11 am
  Mati View latest post
 • Problemet të Dekorimi për Forumi


  Problemet të Dekorimi për ForumiKy është vendi për pyetje në lidhje me pamjen e forumit tuaj, duke përfshirë forum paraqitjen, forum widgets (vixhët), paraqitjen postare, faqe HTML etj.
  3 Topics
  12 Posts
  Kategoria Mbështetje 1-49Linje per tu reg...
  Tue Jan 06, 2015 7:52 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Problemet Tjera


  Problemet TjeraKe një problem që nuk i përshtatet në seksionet e mësipërme? Postoni pyetjen tuaj në këtë seksion.
  0 Topics
  0 Posts

 • Çështjet Globale Teknike


  Çështjet Globale TeknikeTë gjitha çështjet globale që ndikojnë në forume do të vendoset këtu dhe të shënuar si "vetëm një temë". Ju lutem, kërko forumin para se të krijuar një temë në lidhje me një problem. Gjithashtu vini re se teknikë do të kontrolluar këtë forum rregullisht dhe se ju nuk mund të krijoni një temë të re, si anëtarët e stafit do të shkojë tema në këtë forum që kërkojnë një teknik.
  1 Topics
  2 Posts
  Kategoria Mbështetje 17-85Gramatik, Drejts...
  Mon Jun 15, 2015 5:26 pm
  The Globetrotter View latest post