Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Current date/time is Tue Jan 25, 2022 4:28 pm


Mirë se vini në këtë forum
 • Rreth ForumAktiv

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Kategoria Mbështetje

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Problemet të Lidhjes


  Problemet të LidhjesForumi i ngadalshëm? Keni haru fjalëkalimin? Forum treguar të bardhë apo të mirëmbajtjes faqe? Ky është vendi për të gjitha problemet tuaja të lidhjes ose pyetje.
  1 Topics
  4 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 6-55Rezerve nuk puno...
  Mon Nov 24, 2014 1:52 pm
  Mati View latest post
 • Problemet të Shkrimës (Kodim)


  Problemet të Shkrimës (Kodim)Ky është vendi për të kërkuar mbështetje në çështjen e CSS, HTML, JavaScript, jQuery apo ndonjë gjuhë tjetër për kodim.
  2 Topics
  11 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Si te kriju nje ...
  Wed Oct 22, 2014 12:14 am
  Doktor Ramazan View latest post
 • Problemet të Paneli i Administrimit, Kreditës, dhe Emri Vebsitës


  Problemet të Paneli i Administrimit, Kreditës, dhe Emri VebsitësKy është vendi për të bërë pyetje në lidhje me opsionet tuaja në panelin e administrimit.
  2 Topics
  8 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 6-55Galeri? Ku është...
  Mon Sep 29, 2014 3:11 am
  Mati View latest post
 • Problemet të Dekorimi për Forumi


  Problemet të Dekorimi për ForumiKy është vendi për pyetje në lidhje me pamjen e forumit tuaj, duke përfshirë forum paraqitjen, forum widgets (vixhët), paraqitjen postare, faqe HTML etj.
  3 Topics
  12 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Linje per tu reg...
  Tue Jan 06, 2015 7:52 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Problemet Tjera


  Problemet TjeraKe një problem që nuk i përshtatet në seksionet e mësipërme? Postoni pyetjen tuaj në këtë seksion.
  0 Topics
  0 Posts

 • Çështjet Globale Teknike


  Çështjet Globale TeknikeTë gjitha çështjet globale që ndikojnë në forume do të vendoset këtu dhe të shënuar si "vetëm një temë". Ju lutem, kërko forumin para se të krijuar një temë në lidhje me një problem. Gjithashtu vini re se teknikë do të kontrolluar këtë forum rregullisht dhe se ju nuk mund të krijoni një temë të re, si anëtarët e stafit do të shkojë tema në këtë forum që kërkojnë një teknik.
  1 Topics
  2 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 17-85Gramatik, Drejts...
  Mon Jun 15, 2015 5:26 pm
  The Globetrotter View latest post
 • Shërbime të Tjera

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Mbështetje për Hitskin.com


  Mbështetje për Hitskin.comPër të gjitha pyetjet tuaja në lidhje me ndarjen e lëkurës shërbimit të Forumotion. Instalo dhe të ndajnë krijimet tuaja grafike me të gjithë përdoruesit Forumotion!
  0 Topics
  0 Posts

 • Zona për Grafik Dizajn


  Zona për Grafik DizajnKrijimet dispozicion për të gjithë.

  Këtë forum është i mbyllur. Ne këtë kohe, skimi staf për projektues grafikë

  2 Topics
  2 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Rregullat për Zo...
  Fri Oct 03, 2014 6:14 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Rishikimi Forumi


  Rishikimi ForumiForum komente dhe analiza në dispozicion këtu. Posto forume e ForumAktiv tuaja në një temë këtu të shqyrtohen!
  (Nuk ka mbështetje këtu!)

  2 Topics
  2 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Udhëzimet dhe Fo...
  Wed Oct 15, 2014 2:30 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Ndryshme

  Topics
  Posts
  Last Posts
 • Sugjerime


  SugjerimeKeni ndonjë ide për forum mbështetje dhe / ose për forumët e ForumAktiv? Ju, përdoruesit, janë ato që përbëjnë veçori të reja, kështu që fillojnë duke sugjeruar!

  (Nuk ka mbështetje këtu!)

  1 Topics
  3 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49List of Tips and...
  Fri Oct 17, 2014 7:53 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Promovime Forumi (Vetëm ForumAktiv)


  Promovime Forumi (Vetëm ForumAktiv)Kërkesa për forum tuaj për të promovohet si një temë këtu. Pasi të pranuar, ju mund të shtoni lajme dhe gjëra të tjera në lidhje me forum tuaj.

  (Nuk ka mbështetje këtu!)

  1 Topics
  1 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Propozimet e For...
  Sun Sep 21, 2014 11:09 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Diskutimi i Përgjithshëm


  Diskutimi i PërgjithshëmFlasni për ndonjë gjë jashtë teme apo një gjë të lidhur me ForumAktiv.

  (Nuk ka mbështetje këtu!)

  4 Topics
  11 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Rregullat për Di...
  Thu Oct 16, 2014 2:04 pm
  Doktor Ramazan View latest post
 • Arkivi i Forumit


  Arkivi i ForumitTe gjitha temat e vjetra dhe deri tek ato që nuk mund të diskutohen më, do ti gjeni këtu! Ky forum është vetëm për të lexuar!
  2 Topics
  4 Posts
  Forumi Falas: Mbështetje e Forum 1-49Menu me sfond (b...
  Mon Oct 13, 2014 4:28 pm
  Doktor Ramazan View latest post
Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest
Most users ever online was 41 on Wed Apr 17, 2019 1:51 am

Registered Users: None


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Doktor Ramazan (25)

Legend: ForumAktiv Administratorët ][ ForumAktiv Menaxherët ][ ForumAktiv Moderatorët ][ ForumAktiv Projektues Grafik ][ ForumAktiv Recensentët ]

Our users have posted a total of 140 messages

We have 19 registered users

The newest registered user is wahshyar