Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Propozimet e Forumit

Go down

Propozimet e Forumit Empty Propozimet e Forumit

Post by Doktor Ramazan Sun Sep 21, 2014 11:09 pm

Të nderuar Anëtarë e ForumAktiv

Në mënyrë që dush një fije e krijuar në pjesën e prezantimit, ne kërkojmë që ju të postoni prezantimin tuaj në këtë temë, pastaj një Menaxher të vije së bashku, të shqyrtojë paraqitjen tuaj dhe nëse ajo i përmbush orientimet tona të prezantimit ajo do të zhvendoset në pjesën e duhur.

1) Zgjedhja e Kategorisë

Zgjedhja juaj e kategori është ajo ku ju doni prezantimin tuaj për të përfundojë. Ju mund të shikoni listën e kategorive këtu. Ju lutemi të siguruar që ju të shtetit kategorinë tuaj të saktë që të jetë për të shmangur konfuzionin dhe ndoshta duke u propozimi juaj refuzohet.

2) Zgjedhja e Pjesës

Titulli juaj forum është ajo që ju dëshironi titullin tuaj temë të jetë. Ne kërkojmë që ju të deklarojë diçka të sakta. (Ex: "Botë e Futbol" është e mirë, jo "forumin për futbollin.") Nëse titulli juaj është shumë e errët, atëherë ju do të kërkohet për të ndryshuar atë.

3) Adresa e Forum tuaj

Adresa juaj forum është lidhje në forum tuaj. Ju lutem mos harroni se vetëm Forumotion forume janë pranuar.

4) Gjuha Kryesore

Gjuha juaj forum është gjuha kryesore e folur në forum tuaj. Ju lutem mos harroni vetëm forume Shqiptare apo Evropiane janë të lejuara.

5) Përshkrimi Forum

Përshkrimi juaj forum është një përshkrim i forumit tuaj. Ajo mund të jetë aq e gjatë ose më të shkurtër si ju dëshironi.

Code:
[B]Zgjedhja e Category:[/B]
[B]Zgjedhja e Titulli:[/B]
[B]Adresa e Forum tuaj:[/B]
[B]Gjuha Kryesore:[/B]
[B]Forum Përshkrimi:[/B]

Ju jeni të lirë për të redaktuar prezantimin tuaj një herë ajo është zhvendosur dhe ju hiqni titujt e formularit të mbushur jashtë. Nëse ju dëshironi për paraqitjen tuaj për të garbaged ose të hiqet nga shikimin publike atëherë ju lutem kontaktoni një Menaxher.

Faleminderit,
ForumAktiv
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum