Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si të bëhëni një Projektues Grafik

Go down

Si të bëhëni një Projektues Grafik Empty Si të bëhëni një Projektues Grafik

Post by Doktor Ramazan Wed Sep 24, 2014 12:55 am

Dëshironi të jetë një Projektues Grafike?Nëse juve e lexoni këtë teme, ju ndoshta jeni këtu sepse ju doni të jetë një Projektues Grafik. Nëse ky është rasti, atëherë ju duhet të dini se çfarë pritet dhe kërkohet prej njërit në këtë pozicion. Ju lutemi lexoni krejt informatat para se të dërgoni një aplikim.

Roli e njëriu Projektues Grafike:

Projektuese e Grafikës janë këtu për të ndihmuar me dizajn, si në kompletimin e kërkesave dhe në ndihmuar të tjerët në përmirësimin e aplikimeve të tyre në Propozimeve e Galeri. Përmirësimi i parashtresave të përgjithshme brenda Galerisë është qëllimi i një projektuesi, dhe kjo përfshin duke shtuar imazhe nga mesi juaj.

Kërkesat për aplikim:
(Ju duhet të keni këto të merren parasysh!)

• Madhe / Përmirësimi Aftësi e Grafik Dizajn
• Përfundimi Para Kërkesë
• Propozimet Para Galeri
• Aktiviteti në Forum

Pritjet Designer:


  • Përkushtimin për punën tuaj
  • Gatishmëria për të ndihmuar të tjerët
  • Pjekur, Sjellja profesionale
  • Aftësi për punë në grup


Anketa Forma / Aplikimi:

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju duhet të plotësoni këtë formular aplikimi dhe ta dërgojnë Doktor Ramazan nëpërmjet PM. Çdo fushë duhet të plotësohet në mënyrë korrekte apo kërkesa juaj do të refuzohet.

Code:
[b]Emri i përdoruesit:[/b]
[b]Mosha:[/b]
[b]Kërkon Kompletuar:[/b]
[b]Galeria Propozimet:[/b]
[b]Anëtarësuar e ForumAktivës:[/b]
[b]Pse ju duni të jeni një anëtar i Projektues Grafik?[/b]
[b]Pse duhet të zgjedh ty?[/b]

Njoftime:

• Vetëm dërgoni aplikimet ne PM ke Doktor Ramazan.
• Ju duhet të keni asnjë paralajmërimet aktualisht
• Nuk ka afat për dërgimin në aplikimin tuaj.
• Duke plotësuar këtë formular, ju bejme duke deklaruar se ju jeni të interesuar në këtë pozitë në stafin, por janë gjithashtu duke rënë dakord se ju nuk do të hetojë atë se nëse apo jo ju do të punësohen. Ju lutem mos harroni se duke i kërkuar të jetë një anëtar i stafit nuk lejohet dhe dorëzimin e këtij formulari nuk është në kundërshtim me këtë rregull. Megjithatë, duke i kërkuar drejtpërdrejt të jetë një anëtar i stafit apo kureshtar për statusin e aplikimit tuaj është brenda më shkelje dhe ne nuk e pëlqen.

Falëminderit,
ForumAktiv
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum