Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çaktivizimi Paypal

Go down

Çaktivizimi Paypal Empty Çaktivizimi Paypal

Post by Doktor Ramazan Sun Sep 14, 2014 12:05 pm


Lajmërim


Anëtar të dashur,

Forumotion ka një problem e teknikës me Paypal. Në vend qe ta ndrejqin ma shpejt dhe për të hequr çështjet e transaksionit, Paypal të mbëshilët për një jave.

Kompanijës e Forumotion thotë se ata janë tu fal për çdo vështirësi që mund të ketë shkaktuar. Falëminderit për mirëkuptimin.

Në vend kur e ke një problem me transaksionit, grupi e ForumAktivi tët ndejfën per ata gjërat.

Me respekt,
Doktor Ramazan


Ky është një mesazh kalojë zyrtar nga Forumotion.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum