Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prezantoni veten në forum

3 posters

Go down

Prezantoni veten në forum Empty Prezantoni veten në forum

Post by Mati Mon Sep 29, 2014 5:08 am

Pasi të regjistroheni, mund të postoni diçka rreth vetes tuaj në forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollën që ndiqni, interesat e dëshirat e moshes) post ne kte temë.
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Prezantoni veten në forum Empty Re: Prezantoni veten në forum

Post by Naki Mon Sep 29, 2014 5:23 pm

Mire se ju gjeta  Very Happy
Pershendetje e veqant per fondatorin dhe me e veqanta per mikun tim te vjeter Mati  Very Happy
Naki
Naki
ForumAktiv Anëtar

Male
Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 3
Data e Anëtarësuar : 2014-09-29
Vjeç : 52
Vend : Kosova
Google Chrome

http://www.nasergashi.com

Back to top Go down

Prezantoni veten në forum Empty Re: Prezantoni veten në forum

Post by Mati Mon Sep 29, 2014 5:35 pm

Mirese erdhe Naki, dhe shpresoj tia kalosh mir me ne. Very Happy

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Prezantoni veten në forum Empty Re: Prezantoni veten në forum

Post by Doktor Ramazan Mon Sep 29, 2014 9:59 pm

Mire se erdhe Naki. Kismet me pak kohe këtë forumi te bëhët shumë aktiv. Smile
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Prezantoni veten në forum Empty Re: Prezantoni veten në forum

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum