Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njihuni me Ekipin e Forumit

Go down

Njihuni me Ekipin e Forumit  Empty Njihuni me Ekipin e Forumit

Post by Mati Tue Sep 30, 2014 3:22 am

Lista e anëtarëve të ekipit dhe stafit të komunitetit.

Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  2q1gxlz
Gradë:Administrator
Roli:Këta njerëz kanë fuqi administrative në forume së bashku me aftësinë për të moderuar të gjitha seksionet e forumit . Ata dallohen me emrin e tyre të portokalli dhe gradë poshtë emrin e tyre që thotë se "Administrator".
MP:Doktor Ramazan
MP:Mati
________________________________________________________


Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  Atuczt
Gradë:Menaxher
Roli:Puna e tyre kryesore është për të moderuar forumin dhe të ofrojë mbështetje kur është e nevojshme. Çdo anëtar i stafit ka një rol të ndryshëm të tilla si resets fjalëkalim, dhe ose të udhëhequr një ekip. Këta anëtarë të stafit të siguruar çdo gjë është në rregull.
MP:Vjen...
MP:Vjen...
________________________________________________________


Grupi:Njihuni me Ekipin e Forumit  70cbao
Gradë:Moderator
Roli:Këta njerëz kanë aftësinë për të moderuar të gjitha seksionet e forumit përveç seksionin e tyre të caktuar. Ata dallohen nga përdoruesit normale me gradën më poshtë emrin e tyre që thotë se "Moderator".
MP:Vjen...
MP:Vjen...
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum