Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pi ku jeni dhe ku jetoni

3 posters

Go down

Pi ku jeni dhe ku jetoni  Empty Pi ku jeni dhe ku jetoni

Post by *Albion* Thu Oct 02, 2014 11:38 pm

Une jam pi Durrës ne Shqiperi pë jetoj në Amerrik.

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Pi ku jeni dhe ku jetoni  Empty Re: Pi ku jeni dhe ku jetoni

Post by Doktor Ramazan Fri Oct 03, 2014 12:31 am

Ah sa mirë.

Unë jam pi në Dibra Madhë, ne Maqedonia
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Pi ku jeni dhe ku jetoni  Empty Re: Pi ku jeni dhe ku jetoni

Post by Mati Fri Oct 03, 2014 3:23 am

Jam nga Elbasani, Shqiperi dhe jetoj ne Norvegji Smile

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Pi ku jeni dhe ku jetoni  Empty Re: Pi ku jeni dhe ku jetoni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum