Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pop-up e Identifikohus

Go down

Pop-up e Identifikohus Empty Pop-up e Identifikohus

Post by Doktor Ramazan Tue Oct 07, 2014 4:52 pm

Pop-up e Identifikohus
Identifikohu pop-up është një kuti lundrues që ndjek një mysafir vizituar forumin tuaj ftuar atë për të ose të identifikojnë veten dhe identifikohuni nëse ai ose ajo është tashmë ose të regjistroheni Very Happy

Kutia përmban nga default gjitha elementet lejuar një lidhje të shpejtë për të anëtarit ose një regjistrim të shpejtë për të ftuar .

Skeda përmban nga default të gjitha elementet që lejojnë një bashkuese të shpejtë për anëtarin ose një regjistrim të shpejtë për mysafir .

Për të aktivizuar këtë funksion, të shkojnë nëpërmjet:
Paneli i Administrimit => Administrim i Përgjithshëm => Konfigurimi => Login Pop-Up => Activate => Po

Administratorët kan munsi për të shtuar një mesazh ne pop-up .

At pop-up merrën ngjyrat të forumit tuaj dhe tregon deri kur një mysafir arrin në ndonjë nga faqet e forumit tuaj.Shkruar nga ForumActif. (Forumi Mbështetjës Zyrtare i Francës)
Përkthyer në Anglisht nga Caihlem. (Nga Forumi Mbështetjës Zyrtare i Angleze)
Përkthyer në shqip nga Doktor Ramazan. (Nga Forumi Mbështetjës Jozyrtar e Shqiptarës)
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum