Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lista e Mësimët

Go down

Lista e Mësimët Empty Lista e Mësimët

Post by Doktor Ramazan Tue Oct 07, 2014 5:22 pm

Lista e Mësimët
Këtu, ju të zbuloni se si për të përmirësuar pamjen e forumit tuaj.
Për të ndryshuar dhe shtuar veçori që e dallojnë forumin tuaj.
Temat për të ndihmuar më mirë të kuptuar dhe për të menaxhuar forumin tuaj.

Lista e Mësimët WarningNë këtë temë, ju të gjeni një listë të mësimeve për t'ju ndihmuar të përmirësuar shumëllojshmëri e forumin tuaj, shtoni ose përdorni opsionet aktuale për anëtarët e forumin tuaj, apo mësimet që do të ofrojnë të ndihmoni se si të menaxhuar më mirë forumin tuaj.


Shkrim/Kodim
Mësimet për skenare të ndryshme që ju mund të përdorni në forumin tuaj


Çdo version
Korrigjuar formatimin e redaktorit të ri në mënyrë të kodit burimor
Si ta boni një përcjellim
Si të dekoroj tekstin moderatoriVetëm për phpBB3
Si të vëndoni legjendën me plumba
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum