Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

3 posters

Go down

Solved Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* Thu Oct 09, 2014 11:07 pm

Si jeni,

Si mund te hiq "[ ]" pi grupet ke legendja? Kam degjuar se ka nje kodim per ta hiq kllapa [ ]

Faleminderit


Last edited by *Albion* on Sat Oct 11, 2014 9:56 am; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Mati Fri Oct 10, 2014 9:44 am

Përshëndetje çfarë forum version përdorni ju?

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* Fri Oct 10, 2014 11:41 am

Invision

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Doktor Ramazan Fri Oct 10, 2014 1:49 pm

Përshëndetje,

Më dukët se ska një kodim për at gjër, veç për phpBB2 dhe phpBB3
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Mati Fri Oct 10, 2014 5:48 pm

Po punoj ne nje jQuery kode per kte.

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by *Albion* Sat Oct 11, 2014 9:56 am

Mire mire. Faleminderit.

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Doktor Ramazan Sat Oct 11, 2014 3:18 pm

Si mund të hiq "[ ]" pi grupët Gtk-apply Problemi zgjidhur dhe e mbyllur.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si mund të hiq "[ ]" pi grupët

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum