Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si të Paraqesë një Mësim

Go down

Si të Paraqesë një Mësim Empty Si të Paraqesë një Mësim

Post by Doktor Ramazan Mon Oct 13, 2014 2:12 pm

Si të Paraqesë një Mësim


Nëse ju doni të paraqesë një mësim të ri ju lutem, ndiqni këto hapa:


  1. Ju lutem, bëni një kërkim të shikoni në forumi Mësimët para se të dërgonte atë për parë nëse një mësim për këtë nuk është dorëzuar.
  2. Nëse një mësim nuk ekziston, dërgoni atë nga mesazhë privat për çdo administrator, menaxher apo moderator.
  3. Prisni me durim për të nëse mësimin tuaj është pranuar ose refuzuar. Nëse pranohet kjo do të jetë postuar në forum e Mësimët nga një anëtar i stafit dhe ju do të jep kreditë për të shkruar. Nëse ajo është e refuzuar, ju do të merrni një mesazhë privat nga një anëtar i stafit qi thotë pse mësimin tuaj është refuzuar.Nëse ju doni për të ndryshuar / të rinovuar një mësimin aktualisht si ekziston:


  1. Dërgo përditësim tuaj me një nga anëtarët e stafit nga MP dhe mos harroni të jepni një lidhje e mësimin që ju dëshironi për të rinovuar.
  2. Nëse modifikimin / azhurimi pranohet, një anëtar i stafit do të bëjë ndryshimet e nevojshme në mësimin në fjalë dhe ju do të jep kreditë për përditësimin atë.

Plagjiaturë

Mësimi që ju paraqisni duhet të jetë puna juaj. Nëse keni kopjuar atë nga diku apo përdorur kodin e dikujt tjetër pa e kreditimit ato dhe të ketë lejen e tyre për ta bërë këtë, atëherë ajo është e quajtur plagjiaturë. Këtu në ForumAktiv marrim plagjiaturë seriozisht. Nëse keni kapur, ju të merrni një paralajmërim serioz.

Me Respekt,
ForumAktiv
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum