Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rregullat për Diskutimi i Përgjithshëm

Go down

Rregullat për Diskutimi i Përgjithshëm Empty Rregullat për Diskutimi i Përgjithshëm

Post by Doktor Ramazan Thu Oct 16, 2014 2:04 pm


Rregullat për Diskutimi i Përgjithshëm

Mirëdita Anëtarët e ForumAktiv

Mirë se erdhni ke seksioni e Diskutimi i Përgjithshëm. Ne këtë seksion, ju jeni të lirë për të krijuar temë diskutime. Ju lutemi, lexoni të gjith rregullat poshtë.


Rregullat


 • Ju lutem, mos kërkoni ndihmë për forumin tuaj. Të gjith pyetjet duhet të bëhet në forumet të mbështetjës.
 • Ju duhet të shmangur spam ose përplasemët ke temët.
 • A nuk e dyfishtë postim. përdorin butonin "redakto" (edit).
 • Mos fyerje njerëzit. Fyerjet nuk të tolerohet, të jepim paralajmërimët.
 • Mos fyerje një temë që ju mendoni se s'ësht interesant, sepse ajo mund të jet interesante për njerëzit të tjera.
 • Mos postoni lidhje reklamat, lidhje me faqet e papërshtatshme, pornografinë, pirateria apo ndonjë gjë të paligjshme.
 • Mos moderuar anëtarët, nëse ju shihni diçka gjë të papërshtatshme, përdorni butonin raport ose dërgoni një mesazh privat tek një menaxher.
 • Ju lutemi, vetëm flasni shqip dhe mos përdorni gjuhët mesazh tekst, pse të gjithë njerëz nuk mund ta kuptojnë.Mos harroni se rregullat të përgjithshme jen në vend dhe mund të gjenden këtu.

Këtu janë disa tema të pranueshme • Diskutimet rreth forumeve
 • Diskutimet rreth gjërat të reja
 • Temat Festimi / Festa
 • Çështjet dhe artikuj të lajmeve aktuale
 • Përgjithshëm folur (Televizioni, Lojra, Kinema)Temat për të shmangur • Fe - Ne e dimë se njerëz si për të debatuar fenë, por për të shmangur ofendimin njerëzit ne kërkojmë që ju të mos krijoni tema qe diskutojn fenë.
 • Politika - Ne e dimë se disa njerëz të gjejnë diskutuar politika interesante, por për të shmangur argumenteve dhe ofendim njerëzve ne kërkojmë që ju të mos krijoni tema të cilat diskutuar për politikë.


  Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me krijimin për një temë në këtë seksion, hapni një mesazh privat tek një anëtar të stafit. Ju lutem, të dini se stafi kanë të drejtë për të mbyllur çdo temë, e cila nuk i bindet rregullat. Nëse tema tënd është i bllokuar/mbyllur, dhe ju rikrijoni temën, atëherë të japim një kujtim apo një paralajmërim.

Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum