Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si ta lishoj një temë të ri?

2 posters

Go down

Solved Si ta lishoj një temë të ri?

Post by *Albion* Wed Sep 17, 2014 9:13 pm

Tungj dhe Miredita.

Si mund të importojë një temë të forumës?

Falëminderit shumë Smile Very Happy


Last edited by *Albion* on Wed Sep 17, 2014 10:41 pm; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si ta lishoj një temë të ri?

Post by Doktor Ramazan Wed Sep 17, 2014 9:43 pm

Shko ne Paneli i Administrimit => Display => Administrim i Paraqitjes => Choose a theme
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si ta lishoj një temë të ri?

Post by *Albion* Wed Sep 17, 2014 10:41 pm

Ah faleminderit shumë për përgjigjen. Sdinja se duhët të shkoj agje.

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si ta lishoj një temë të ri?

Post by Doktor Ramazan Wed Sep 17, 2014 10:45 pm

Ska përce.

Tema zgjidhur dhe arkivuar.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si ta lishoj një temë të ri?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum