Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si të vëndoni legjendën me plumba

Go down

Si të vëndoni legjendën me plumba Empty Si të vëndoni legjendën me plumba

Post by Doktor Ramazan Sat Oct 18, 2014 1:21 pm


Si të vëndoni legjendën me plumba
Ky mësim punon vetëm me phpBB3. Kjo mund të ndryshohet ma von për të puno me të gjith versionet


Instalimi:
Shko ke Paneli I Administrimit ► Display ► Logos & Pictures ► Ngjyrat ► CSS Stylesheet

Hydhje këtë kodimin ne faqën e CSS.
Code:
em { font-size:0 !important; }
em b { font-size:12px }
em b:after { content:" • " }
em b:last-child:after { content:"" }
em b:first-child:before { content:"Legjendja : " }

Paraqite dhe shihni legjendjën.Këtë mësimi është shkruar nga Doktor Ramazan nga forumin jozyrtar të mbështetjes shqiptar.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum