Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rezerve nuk punon

3 posters

Go down

Solved Rezerve nuk punon

Post by *Albion* Sat Nov 22, 2014 9:16 pm

Tungjatjeta vllaznit dhe vajzat,

Kur shkoj ne www.forumotion.com/utils, nuk punon kor e du reserven për gjithçka ne forum.

Flm shum!!


Last edited by *Albion* on Mon Nov 24, 2014 12:41 pm; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Rezerve nuk punon

Post by Doktor Ramazan Sun Nov 23, 2014 2:08 am

Ej Mirë se erdhe,

Rezervët janë prish tani, teknikët ta ndrejqin në fund të muajën.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Rezerve nuk punon

Post by *Albion* Mon Nov 24, 2014 12:40 pm

Ah, faleminderit per pergjigjen.

Kete tema eshte i zgjidhur.

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Rezerve nuk punon

Post by Mati Mon Nov 24, 2014 1:52 pm

Problemi zgjidhur dhe e mbyllur.

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Solved Re: Rezerve nuk punon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum