Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

3 posters

Go down

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit Empty Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

Post by Andi K. Sun Dec 14, 2014 2:36 pm

Si te shtoj kete pjes siper forumit tim !

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit 15pqqyx
ate pjese ku thot SIGN IN edhe CREATE ACCOUNT ne ate linjen e zezë! si ta shtoj ate ne forumin tim!
http://www.islamishendrit.forumk.biz

Andi K.
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 2
Data e Anëtarësuar : 2014-12-14

Back to top Go down

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit Empty Re: Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

Post by Andi K. Sun Dec 14, 2014 2:36 pm

ju rekomandoj te shihni fotografin ne full size se nuk e tregon ne menyre tjeter cdua te them!

Andi K.
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 2
Data e Anëtarësuar : 2014-12-14

Back to top Go down

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit Empty Re: Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

Post by Mati Fri Dec 19, 2014 5:58 pm

Pershndetje,

Cfar forum versjoni perdorni?

----------------------------

Mati Forum Administrator
Mati
Mati
Administrator
Administrator

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 35
Data e Anëtarësuar : 2014-09-21
Vend : Elbasan, Albania
Firefox

Back to top Go down

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit Empty Re: Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

Post by Doktor Ramazan Tue Jan 06, 2015 7:52 pm

Përdor këtë kodimim (Paneli Administrimit [PA] => Display => Logos and Pictures => Ngjyrat => CSS Stylesheet)

Jem tu puno në përkthimin e këta fjalët qi janë në Anglisht, mu fal.

Code:
#search {
padding-bottom: 30px;
}
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit Empty Re: Linje per tu regjistruar dhe identifikuar siper forumit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum