Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Votoni për Forumotion!

Go down

Votoni për Forumotion! Empty Votoni për Forumotion!

Post by Doktor Ramazan Wed Dec 31, 2014 1:46 pm


Votoni për Forumotion
Anëtarët të dashur,

Forumotion është në "Best Forum Software of 2014 competition" (Programi e Forumit më i mirë e 2014 konkurrencë).

Nëse ju mendoni se Forumotion meriton për të fituar titullin e Best Hosted Service 2014, dhe votoni për Forumotion. Wink

Votoni për Forumotion këtu!

Votimin është e lehtë, regjistrimin nuk është me domos. Vetëm kliko në linkun, zgjidhni Forumotion në kategorinë "Best Hosted Service" dhe paraqesë votën tënd!

Faleminderit! cheers
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum