Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.
Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gramatik, Drejtshkrim, dhe Përkthimët të gabuar.

2 posters

Go down

Pro-Admin Gramatik, Drejtshkrim, dhe Përkthimët të gabuar.

Post by Doktor Ramazan Wed Jan 07, 2015 10:28 am

Une (Doktor Ramazan) më kan dhënë kompanija Forumactif fuqi për të përkthyer / rregulluar forumet shqiptare. Nëse ju shihni ndonjë fjalë të gabuar ose fjalë të cilat nuk janë në gjuhën shqip, na tregoni posht.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 24
Google Chrome

https://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Pro-Admin Re: Gramatik, Drejtshkrim, dhe Përkthimët të gabuar.

Post by The Globetrotter Mon Jun 15, 2015 5:26 pm

Unë nuk shoh ndonjë gabime gramatikore king
The Globetrotter
The Globetrotter
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 1
Data e Anëtarësuar : 2015-06-15

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum