Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Si te kriju nje vixhet

Go down

Solved Si te kriju nje vixhet

Post by *Albion* on Tue Oct 21, 2014 9:30 am

Si mund te kriju nje vixhet me tekts. Si mund te behet?

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si te kriju nje vixhet

Post by Doktor Ramazan on Tue Oct 21, 2014 1:24 pm

Përshëndetje Albion,

Mund të bëhët me HTML.

Shiko ketu:
Code:
<h1>Tekst</h1><br />
<ul>
<li>Provim</li>
</ul>
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si te kriju nje vixhet

Post by *Albion* on Tue Oct 21, 2014 8:28 pm

Po ashtu. Flmmmmm shummmme

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Si te kriju nje vixhet

Post by Doktor Ramazan on Wed Oct 22, 2014 12:14 am

Ska përce.

Problemi zgjidhur dhe e mbyllur.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Si te kriju nje vixhet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum