Forumi Mbështetje Jozyrtare e ForumAktiv
Mirë se erdhet ke forumi jozytarës e ForumAktiv.

Për të përfituar të plotë të çdo gjë e ofruar nga forumin tonë, ju lutem hyni në forum, nëse ju jeni tashmë një anëtar, ose bashkuar komunitetin tonë në qoftë se ju nuk jeni ende.

Titullet e vixhet

Go down

Solved Titullet e vixhet

Post by *Albion* on Mon Nov 03, 2014 12:12 pm

Pershendetje,

Sot kam pas nje problem. Si mund te dekuroj titullin e vixhet. E kom versioni Invision.

Faleminderit.


Last edited by *Albion* on Wed Nov 05, 2014 11:30 am; edited 1 time in total

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Titullet e vixhet

Post by Doktor Ramazan on Mon Nov 03, 2014 2:54 pm

Vene këtë kodimin në CSS Stylesheet
Code:
.module .maintitle h3 {
float: none;
font-size: 12px;
color: #000;
text-decoration: underline;
font-size: 10px;
}
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Titullet e vixhet

Post by *Albion* on Wed Nov 05, 2014 11:30 am

Sukses! Punon mirë

*Albion*
ForumAktiv Anëtar

Asnjë Paralajmërim
Numri i postimeve : 17
Data e Anëtarësuar : 2014-09-17

Back to top Go down

Solved Re: Titullet e vixhet

Post by Doktor Ramazan on Wed Nov 05, 2014 3:09 pm

Titullet e vixhet Gtk-apply Problemi zgjidhur dhe e mbyllur.
Doktor Ramazan
Doktor Ramazan
Administrator
Administrator

Male
Asnjë Paralajmërim
Dialekt : Gheg
Numri i postimeve : 79
Data e Anëtarësuar : 2014-09-14
Vjeç : 22
Google Chrome

http://ndihme.forumsq.net

Back to top Go down

Solved Re: Titullet e vixhet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum